Projektmérnök

Permetező rendszerek Az AutoJet Europe BVBA a Spraying Systems Co 100% -os tulajdonában lévő leányvállalata Wheatonban, az Egyesült Államokban. Permetező oldatokat gyártunk az európai piacra, és kérésre más permetező rendszerek telephelyeire is az EMEA régióban. Ez elsősorban a permetező rendszerek automatizálására vonatkozik a különböző permetezési alkalmazások ellenőrzésére és ellenőrzésére. Emellett fejlesztjük azt az elektronikát is, amelyet világszerte használnak a fúvókák meghajtására.

Jelenleg felveszünk egy

jelentést teszünk genti üzemeltetési igazgatónknak.

Az Ön feladatai a következők lennének:

  • Az értékesítési munkatársak standard és testreszabott árajánlatkéréseinek nyomon követése az SPX-QE belső ajánlattevő eszközzel
  • Az ügyfél projektjeinek / megrendeléseinek mechanikai és elektromos tervezése és nyomon követése
  • Mechanikai és elektromos rajzok készítése gyártási munkatársainknak vagy alvállalkozóinknak
  • A projektek / megrendelések gyártási feladatainak ütemezése és nyomon követése
  • Ügyfél kapcsolattartója projektjeihez + értékesítés utáni szolgáltatás
  • Segítség a rendszerek használati útmutatóinak elkészítéséhez
  • A felhasználói kézikönyv funkcionális leírásának elkészítése
  • A kezelési és karbantartási utasítások elkészítése
  • Készüljön fel a telepítésre
  • Segítség a telepítés során
  • Rendszerek / telepítések ellenőrzése + tesztjelentések készítése
  • A telepítés és a telepítések helyben történő indításának támogatása
  • A projekt költségvetésének folyamatos nyomon követése
  • A projekt költségeinek folyamatos elemzése, amely azonnali korrekciós intézkedéseket eredményez a projektre vonatkozóan, valamint javaslatok az üzleti modell és a folyamat folyamatábra javítására
  • Képek készítése / átdolgozása szórólapokhoz és gyártási utasításokhoz
  • Új cikkszámok létrehozása az ERP rendszerben

Amit magával hoz:

  • Elektromechanikus agglegény vagy mester
  • Tapasztalat az alkalmazás programozásával a Siemens PLC platformokon (TIA Portal, S7-1500 sorozat, S7-1200, SCL programozás szükséges)
  • Jó ismeretek az Eplanról (P8 verzió)
  • Opcionális jó ismeretek az AutoDesk Inventorról
  • Szereti az utazást, például, hogy segítse az eladott rendszerek indítását a végfelhasználóknál (tipikus régió = Európa, tipikus havi 1-5 nap)
  • Csapatmunkás
  • Szervező tulajdonságok
  • Problémamegoldó képességek
  • Pontosság és pontosság, felelősségtudat
  • Az angol és a holland nyelvtudás kötelező. A többi nyelv eszköz.
Ha úgy érzi, készen áll erre a kihívásra, és kedveli a semmitmondó kultúrát, kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét, amely tartalmazza a fizetésre vonatkozó elvárásait a [email protected] címre .

Kínálunk a havi fizetés mellett 20 ünnepet és 12 kiegészítő napot (ADV-dagen), étkezési utalványokat, kiterjedt biztosítási csomagot, laptopot, iPhone-t, otthoni internetet, szállítási juttatást / céges autót és a vállalati célokon alapuló bónuszrendszert.

Heti 40 órát dolgozunk rugalmas munkaidőben, esetenként otthoni munkavégzés lehetséges.

Irodánk jelenleg a Sprinting Systems AutoJet Europe csúcskategóriás gyártási helyén található Sint-Denijs-Westremben, Ghent közelében, és 2022-től Deinze-ben.

Helyi csapatunk körülbelül 50 alkalmazottból áll, akik a csúcstechnológiás gyártásban dolgoznak a kutatás és fejlesztés, a projekttervezés és a gyártás (AutoJet) területén, vagy a globális informatikai, európai pénzügyi és emberi erőforrások területén (Spraying Systems Europe). Az európai csapat körülbelül 20 országgal működik együtt.