IT-adminisztrátor (EMEA)

A Spraying Systems Co a vezető a permetezési technológiában. Észak-Amerikában, Dél-Amerikában, Európában és Ázsiában 12 gyártóüzemünkkel gyorsan szállíthatunk ügyfeleinkhez a világ bármely pontján. A Spraying Systems Co. minden permetezési alkalmazáshoz megfelelő fúvókával rendelkezik, a fúvókák több ezer méretben, több száz konfigurációban és több tucat anyagban állnak rendelkezésre. Innovatív permetező fúvókáinkat a hatékonyság növelésére terveztük - a gyorsan cserélhető fúvókáktól, amelyek felszereléséhez nincs szükség szerszámokra, a csapágyvédő fúvókákra, amelyek növelik az áteresztőképességet. Házon belüli permetgyártás szakembereink egyedi lándzsákat, elosztókat és zuhanyfejeket terveznek és gyártanak. Az egyedi megoldások optimalizálhatják a permetezési teljesítményt, javíthatják a termékek minőségét, egyszerűsíthetik a rendszer telepítését és minimalizálhatják a meglévő műveletek fizikai változását. Válasszon minden iparág alkalmazásából.

Jelenleg felveszünk egy

háttér-támogatásként a különböző helyszíneken működő EMEA informatikai csapat számára, amely a genti EMEA regionális informatikai igazgatónknak jelent.

Leírás:
Mivel az informatikai adminisztrátor feladatai közé tartozik a rendszer teljesítményének figyelése, az új hardver és szoftver konfigurálása és bevezetése, az informatikai rendszerekkel kapcsolatos hibaelhárítás és gyakorlati munka, miközben az informatikai műveletek felügyelete a műszaki megvalósítások, a karbantartás, valamint a bevezetett és betanított eljárások és irányelvek keretein belül.

Munkafeladatok:

  • • Technikai informatikai rendszererőforrások, például szerverek, tárhely, hálózat karbantartása és kezelése, valamint (proaktív) intézkedések végrehajtása az üzemidő biztosítása és az erőforrások használhatóságára gyakorolt hatások elkerülése érdekében.
  • • Új rendszer- és alkalmazás-megvalósítási tervek kidolgozása a működési megbízhatóság biztosítása érdekében.
  • • Készítsen irányelveket és módszereket az informatikai erőforrások - például operációs rendszerek, lemeztömbök, kapcsolók és egyéb összetevők - telepítéséhez és kezeléséhez.
  • • A kritikus infrastruktúra és alkalmazások biztonsági mentésének és helyreállításának eljárásainak kidolgozása a biztonság fenntartása és a rendszerek illetéktelen használat és felhasználói visszaélések elleni védelme érdekében.
  • • Képezze a technikai személyzetet a kifejlesztett és / vagy megszerzett új szoftverek és hardverek használatára.
  • • 2. szintű / fokozott technikai támogatást nyújt a Helpdesk munkatársainak.
  • • Végezze el a hibaelhárítást, és irányítsa a problémamegoldási erőfeszítéseket belső és külső emberi erőforrások bevonásával a globális informatika szintjén.
  • • Naprakész marad az informatikai technológia technológiai fejlődésével, és ajánlja az új technológia előnyeinek kihasználását.
  • • Fenntartani / létrehozni az eljárásokat annak érdekében, hogy informatikai környezetünk összhangban legyen a GDPR és BCR szabályokkal.

Amit magával hoz:
Számítástechnika alapképzés vagy több éves hasonló tapasztalatokkal rendelkező munkatapasztalat.

Erős ismerete

  • • Windows operációs rendszerek
  • • Office 365
  • • Active Directory, Azure AD, Exchange Online
  • • LAN - WAN - SAN, WLAN topológia
  • • Hálózati protokollok
  • • Biztonsági mentési és helyreállítási stratégiák / rendszerek
  • • Tűzfal rendszerek (Dell SonicWall, Cisco ASA)
  • • VPN (IPSec, SSL)
  • • Powershell, kifejezetten az Azure automatizáláshoz.

A mobil eszközök (telefonok, táblagépek, Android, IOS), a Microsoft Intune, a csapatok telefonrendszere, a Power Automate, a Power Apps, az adatbázis-rendszerek (MS-SQL, Oracle, MySQL) és az adatbázis programozási nyelvek (SQL, NoSQL) ismerete egy plusz. A legjobb esetben ismeri az ERP-t, a Microsoft CRM-et, a Microsoft Dynamics D365-et, a Web Api-t, az OO-nyelveket, a HTML-alapokat és a Json-t is.

A holland és az angol nyelvtudás elengedhetetlen. A francia nyelvtudás plusz.

Te vagy

  • • Eredményvezérelt
  • • Gondolkodó emberek
  • • Elkötelezett
  • • Szívesen fejlődik és tanul egy változó környezetben

A kompetenciáid vannak

  • • Analitikus gondolkodásmód: Képes betekintést nyújtani az IT-infrastruktúránk megfelelő használatába.
  • • Függetlenség: Szakértői informatikaként önállóan dolgozik a projektjein. Szorosan együtt fog működni azonban a másik 4 európai informatikai szakértővel.
  • • Rugalmasság: Folytatjuk a digitális átalakulást. Ebben az erősen változó környezetben képesnek kell lennie arra, hogy rugalmasan cselekedjen.
  • • Csapatszellem: Mivel mi az SSCo szervezet tagjai vagyunk, ezért szívesen kommunikál és sokat dolgozik az európai és amerikai kollégákkal.

Ha úgy érzi, készen áll erre a kihívásra, és kedveli a semmitmondó kultúrát, kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét, amely tartalmazza a fizetésre vonatkozó elvárásait a [email protected] címre .

Kínálunk a havi fizetés mellett 20 ünnepet és 12 kiegészítő napot (ADV-dagen), étkezési utalványokat, kiterjedt biztosítási csomagot, laptopot, iPhone-t, otthoni internetet, szállítási juttatást / céges autót és a vállalati célokon alapuló bónuszrendszert.

Heti 40 órát dolgozunk rugalmas munkaidőben, esetenként otthoni munkavégzés lehetséges.

Irodánk jelenleg a Sprinting Systems AutoJet Europe csúcskategóriás gyártási telephelyén található Sint-Denijs-Westremben, Ghent közelében, és 2022-ben Deinze-be költözik.

Helyi csapatunk körülbelül 50 alkalmazottból áll, akik a csúcstechnológiás gyártásban dolgoznak a kutatás és fejlesztés, a projekttervezés és a gyártás (AutoJet) területén, vagy a globális informatikai, európai pénzügyi és emberi erőforrások területén (Spraying Systems Europe). Az európai csapat körülbelül 20 országgal működik együtt.